System.Net.WebException: Сбой запроса с состоянием HTTP 404: Not Found. в System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.ReadResponse(SoapClientMessage message, WebResponse response, Stream responseStream, Boolean asyncCall) в System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.Invoke(String methodName, Object[] parameters) в EduServ.DataProcess.AddViewing(Int32 OrgId, Int32 Type, String ID, Int32 PageNum, String IP, String URL, String Refer) в c:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temporary ASP.NET Files\root\e04f9611\e2b8c6e0\App_WebReferences._i5q2s9t.0.cs:строка 76 в MyUserControl.SaveView(PageType Type, String ID, Int32 PageNum) в e:\WWW\edu.cap.ru\App_Code\MyUserControl.cs:строка 126 Обзор прессы: Çамрăк педагогсем - форумра. / МБОУ "Аликовская СОШ им.И.Я.Яковлева" Аликовского района / Портал образования ЧР

Çамрăк педагогсем - форумра.
Дата: 14.11.2017
Источник: "Пурнăç çулĕпе" Аликовская районная газета

Районти çамрăк педагогсен ассоциацийĕн председателĕ Александр Николаев (Вутлан шкулĕ), Элĕк шкулĕнчи географи вĕрентекенĕ Ангелина Викторова, Тенири тĕп шкул воспитателĕ Наталия Владимирова çамрăк педагогсен II республикăри «Çамрăксен вăхăчĕ» вĕренÿ форумне хутшăннă. Кунта педагогсем финанс пĕлÿлĕхĕ илнĕ, çавăн пекех вĕрентекенсене профсоюз членĕсен канăвĕпе сывлăхĕ, вĕсене пенсипе тивĕçтересси, профсоюз членĕсен прависене тата интересĕсене хÿтĕлесси çинчен каласа панă. Форума хутшăнакансем флешмоба хутшăннă.

Раççей совет милицийĕ йĕркеленнĕренпе 100 çул çитнĕ тĕле Чăваш Республикин ШĔМ çумĕнчи Обществăлла канашлу «Полицейские ырă сăмах кала» ятпа видеосаламсен тата «Полици: истори тата хальхи самана» ачасен ÿкерчĕксен конкурсне ирттернĕ. Асăннă конкурса республикăн тĕрлĕ кĕтесĕнчен 100-е яхăн ĕç тăратнă. Кунта пирĕн районтан пĕртăвансем - Элĕк вăтам шкулĕнче вĕренекен Павел тата «Çăлкуç» ача садне çÿрекен Юлия Морозовсем хутшăннă. Арçын ача иккĕмĕш степеньлĕ диплома тивĕçнĕ пулсан, унăн йăмăкĕ - виççĕмĕш. Çĕнтерÿçĕсене савăнăçлă лару-тăрура Чăваш Республикин Шалти ĕçсен органĕн историйĕн музейĕнче чысланă, парнесемпе хавхалантарнă. Чи лайăх ÿкерчĕксене Мускава Раççей Федерацийĕн Шалти ĕçсен министерствине «Манăн аттепе анне полицире ĕçлеççĕ» конкурса ярса параççĕ.

<Октябрь 2018>