System.Net.WebException: Сбой запроса с состоянием HTTP 404: Not Found. в System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.ReadResponse(SoapClientMessage message, WebResponse response, Stream responseStream, Boolean asyncCall) в System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.Invoke(String methodName, Object[] parameters) в EduServ.DataProcess.AddViewing(Int32 OrgId, Int32 Type, String ID, Int32 PageNum, String IP, String URL, String Refer) в c:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temporary ASP.NET Files\root\e04f9611\e2b8c6e0\App_WebReferences._i5q2s9t.0.cs:строка 76 в MyUserControl.SaveView(PageType Type, String ID, Int32 PageNum) в e:\WWW\edu.cap.ru\App_Code\MyUserControl.cs:строка 126 Обзор прессы: Олеся ПЕТРОВА, Элĕк вăтам шкулĕнче кĕçĕн классене вĕрентекен. / МБОУ "Аликовская СОШ им.И.Я.Яковлева" Аликовского района / Портал образования ЧР

Олеся ПЕТРОВА, Элĕк вăтам шкулĕнче кĕçĕн классене вĕрентекен.
Дата: 10.02.2018
Источник: "Пурнăç çулĕпе" Аликовская районная газета

Олеся ПЕТРОВА, Элĕк вăтам шкулĕнче кĕçĕн классене вĕрентекен: "Вăй-хал хушакан, ачасене çĕнтерÿ патне ăнтăлма хистекен, спортпа туслашма вĕрентекен чи массăллă спорт мероприятийĕ вăл - «Йĕлтĕр йĕрĕ». Кăçалхипе иккĕмĕш хут çеç хутшăнтăм асăннă ăмăртăва, апла пулин те кăмăллă. Хамăн ÿсĕмрисем хушшинче иккĕмĕш вырăна тивĕçрĕм. «Йĕлтĕр йĕрĕ - 2018» маншăн татах та пĕлтерĕшлĕ пулăмсемпе те асра юлчĕ. Чи çамрăк спортсменсен ушкăнĕнче манăн 1-мĕш класс вĕренекенĕсенчен чылайăшĕ старта тухни уйăрăмах хăпартлантарчĕ. Йывăрлăхран шикленмесĕр палăртнă инçĕшне тивĕçлипе чупса тухрĕç вĕсем. Чи çивĕччисем вара çĕнтерÿçĕсен шутне лекрĕç. Арçын ачасенчен Роман Егоров пĕрремĕш пулчĕ пулсан, хĕрачасенчен София Егорова иккĕмĕш финиша çитрĕ. Ыттисене вара ку ăмăрту савăк кăмăл парнелерĕ, вăй-хал хушрĕ. Даша хĕрĕм те иккĕмĕш классем хушшинче иккĕмĕш вырăна тухни савăнтарчĕ. Ачасене ку пулăмсем малашлăхра татах та пысăкрах çитĕнÿсем тума пулăшчăрччĕ".

<Май 2018>